Kategorie: Dotace z MŠMT

13.8.2017 Častrov - Deštná

Častrov - Deštná

4:1 (4:0)

naše branka: Kuneš R.

 

Sestava:

Henze - Šindelář, Novotný, Svoboda, Kuneš Z. - Studený, Steinvirt, Šamal, Kuneš - Kučera D., Mach T.

na střídání - Vichra M., Truhlář, Blažek, Melzoch R., Uchytil A., Uchytil V.

Trenéři: Řepa, Šašek

 

K utkání jsme vycestovali s šesti hráči na střídání, což bylo super. Na nerovném terénu jsme předváděli prvních 15 minut vcelku dobrou hru, ale poté někteří naši hráči přestali dodržovat taktiku a nehráli stroprocentně své posty, z toho plynuly minely, které během 15 minut zhatily jakýkoukoliv možnost s výsledkem cokoli udělat. Do konce poločasu se vlastně jen dohrávalo bez větších šancí. V druhém poločase jsme ovládli hru, domácí jsme pustili pouze k několika standardním situacím, jinak si Henze v bráně moc nezachytal. Za druhý poločas musím tým pochválit, hlavně vyzdvihnu M. Blažka a M. Vichru, kteří odvedli svou práci více jak na 100 %. Jsem rád, že s námi jeli mladí hráči, jestli jim to vydží, tak budou v budoucnu oporami. Podobná mužstva by měl náš tým v budoucnu bez problémů porážet, stačí jen den před zápasem tolik nepít. wink

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.