7. P. Vejsada , 13. L. Punda , 29. M. Březovják , 34. P. Vejsada , 61. M. Bureš , 78. P. Přílepek - 10. M. Řepa , 45. J. Hojer , 47.J. Steinvirt , 56. J. Hojer

Plavsko přestřílelo Deštnou...

Plavsko se díky kontumační výhře v Lodhéřově dostalo na 2. příčku tabulky.

Udrží ji i po utkání s rozjetou Deštnou?

Deštná toitž slavila minulý týden s Bukem třetí výhru v řadě a tabulkou stoupá výš a výš.

Kdo se bude radovat, ukáže nedělní utkání...

Za report děkuji Burešovcům, jak mladému, tak "starému"... :-)

Přestřelka v první půli...

Od úvodního hvizdu sudího Herzoga bylo patrno, že půjde o velmi útočný mač se spoustou branek.

A že jich padalo :-)

V 7. minutě vyšachovali hráči Plavska celou obranu Deštné a Petr Vejsada uklidil míč do sítě - 1:0 !!!

Domácí fans se ještě ani neusadili po záplavě radosti z prvního gólu a bylo srovnáno.

Pěknou střelou se trefil Michal Řepa a gólman Novotný plachtil vzduchem marně -1:1 !!!

Uběhly další 3 minuty a v Plavsku se zase křičelo: "GÓÓÓL".

Vejsada skvělým centrem nabídl kožený nesmysl jak na podnosu Luboši Pundovi a ten nezaváhal - 2:1 !!!

Na place bylo jen jedno mužstvo a to domácí.

29. minuta, Míra Březovják si vzal míč a půjčil jej gólmanovi Stejskalovi až za brankovou čárou - 3:1 !!!

A skvělou domácí dvacetimuntovku zakončil čtvrtým gólem Vejsada.

Burešova střela se odrazila k nekrytému Petrovi Vejsadovi, pro nějž nebyl problém napnout síť - 4:1 !!!

Plavsko, namlsáno tří brankovým vedením, vypnulo své motory a přepustilo hru Deštné.

Ta tohoto momentu dokázala využít a před odchodem do šaten snížil po odražené střele Josef Hojer - 4:2 !!!

Z 1:4 na 4:4, Deštná obrat nedotáhla...

Do druhého poločasu vlítla Deštná na plac jak uragán.

Pod pocitem gólu do šatny se chtěla poprat o dobrý výsledek a byla velmi blízko neskutečnému obratu.

Domácí hráči nastoupili nekoncentrovaně.

Jejich laxnost a chybu obrany potrestal Jiří Steinvirt již po dvou minutách druhého dějství - 4:3 !!!

A v 56. minutě bylo dokonce vyrovnáno.

Odražená střela Řepy se dostala, stejně jako při první brance, k zcela nekrytémuJosefu Hojerovi a ten doklepl z první - 4:4 !!!

Domácím fanouškům se to pramálo líbilo a začali nadávat.

To probudilo domácí fotbalisty a rázem byli na hrací ploše víc vidět.

Kanonýr Michal Bureš zkoušel 2x střelu ze střední vzdálenosti, ale vyšla až ta třetí. Jak se říká, do třetice všeho dobrého.

V 61.minutě napřáhl z dobrých 30 metrů a Stejskal se jen ohlédnul - 5:4 !!!

Na domácí kopačky se vrátil klid a pohoda. Deštenské hráče prakticky k ničemu nepustili a jednogólový náskok si s přehledem hlídali.

A když si v 78. minutě Pavel Přílepek pohrál s dvěmi obránci na své straně hřiště, mohl zcela sám postupovat na brankáře Stejskala.

Sice na něj běžel z úhlu, ale rozuměl si s mičudou jako zkušený žonglér - 6:4 !!!

Deštné tento moment vzal chuť do hry a utkání se prakticky jen dohrávalo.

Plavsko vyhrálo zaslouženě, Deštné, prohrávající již o 3 branky, patří sympatie za bojovnost a zdramatizování velmi pohledného utkání...

Ohlasy k zápasu

Michal Bureš - kapitán týmu: V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem a to se projevilo i na výsledku. Začátek druhé půle jsme prochrápali a vrátili Deštnou do utkání. Naštěstí jsme stihli dát 2 branky a výhru zachránili. Utkání se muselo líbit, nebyla nouze o zvraty a padaly i hezké góly...

Sokol Deštná: No comment...

PlavskoJ. Novotný [-] - J. Konhefer [-] (56. V. Šnajdr [-] ) , L. Váňa [-] , L. Punda [-] (65. L. Opl[-] ) , P. Vejsada [-] (75. J. Budín [-] ) , P. Trepka [-] , M. Bureš [-] , P. Písař [-] , P. Přílepek [-] , M. Březovják[-] (87. J. Pouska [-] ) , J. Kaštánek [-]
TJ Sokol DeštnáF. Stejskal [-] - J. Steinvirt [-] , M. Řepa [-] , M. Hasnedl [-] , M. Šamal [-] , J. Hojer [-] ,J. Klokner [-] (74. J. Škopek [-] ) , O. Voldán [-] , M. Svoboda [-] , R. Melzoch [-] , M. Novotný [-]
ŽK: 52. O. Voldán .
 Hráči zápasu: L. Váňa - J. Hojer .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Herzog Radek - JAROSLAV Brož (N), HENZE Klaus (N).